CENTRUM JĘZYKOWE TIMES PARTNEREM LINCOLN CAMBRIDGE ESOL EXAMINATION CENTRE

Z satysfakcją informujemy, że od września 2011 nasza szkoła stała się partnerem krakowskiego Centrum Egzaminacyjnego Lincoln Cambridge ESOL Examination Centre.

Współpraca z Centrum Egzaminacyjnym Lincoln umożliwia naszym uczniom zdawanie egzaminów Cambridge ESOL na dogodniejszych niż dotychczas warunkach, min:

- więcej terminów w których kandydaci mogą zdawać egzaminy FCE, CAE, CPE, KET, PET

- atrakcyjne zniżki przy rejestracji grupowej

- wszelkie formalności związane z zapisem dokonywane za pośrednictwem naszej szkoły

NOWOŚĆ !

TYLKO U NAS HISZPAŃSKI METODĄ BEZPOŚREDNIĄ!

Ruszyły kursy j. hiszpańskiego metodą bezpośrednią! Podobnie jak Direct English cieszą się ogromną popularnością wśród naszych słuchaczy ze względu na szybkie rezultaty w nauce a przede wszystkim efektywnej komunikacji!

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na zajęcia demonstracyjne!

* więcej informacji pod nr tel. 512 055 755, lub w sekretariacie szkoły w Wolbromiu przy ul. 1 Maja 11

Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.