Jak uczymy w times

 • Koncentrujemy się na potrzebach naszych kursantów dbając o stworzenie atmosfery w której nauka stanie się dla nich czystą przyjemnością i dobrą zabawą.
 • Jesteśmy przekonani że nauka języka to przede wszystkim opanowanie i rozwijanie umiejętności komunikowania się dlatego podczas zajęć stwarzamy liczne sytuacje językowe ( dyskusje, odgrywanie dialogów, scenek ) maksymalizując czas mówienia przez uczniów.
 • Zajęcia w naszej szkole są dla uczniów i to Wy macie na nich mówić najwięcej dlatego w Times ograniczamy czas mówienia nauczyciela na zajęciach jednocześnie dbając aby prowadzone były one wyłącznie w języku obcym, a język polski pojawiał się tylko w wyjątkowych sytuacjach.
 • Od początku uczymy rzeczy praktycznych, które kursant będzie mógł wykorzystać w życiu codziennym – począwszy od prostych, ale potrzebnych rzeczy na niższych poziomach, czyli jak poradzić sobie samemu w obcym mieście (jak zamówić obiad w restauracji, kupić bilet, czy zapytać o drogę), poprzez ćwiczenie swobodnej rozmowy towarzyskiej, do tego, jak napisać CV czy list motywacyjny.
 • Używamy autentycznych materiałów, których poziom jest odpowiednio dobrany do poziomu grupy: nagrania audio i video, artykuły z gazet i Internetu; w przypadku poziomów zaawansowanych dyskutujemy także na aktualne tematy polityczne, społeczne i kulturalne. Dzięki temu uczniowie poznają zwroty używane w codziennym języku a nie tylko język akademicki.
 • Rozwijamy wszystkie sprawności językowe: czytanie, pisanie, rozumienie ze słuchu i mówienie oraz wszystkie podsystemy języka: gramatykę, słownictwo, wymowę.
 • Stosujemy urozmaicone ćwiczenia i pomoce naukowe odpowiednie dla różnych stylów uczenia się: wzrokowców (np. plakaty, fiszki, filmy), słuchowców (np. nagrania audio, piosenki, role plays) i kinestetyków (np. odgrywanie scenek, rozsypanki tekstowe).
 • Aby jeszcze lepiej opanować i utrwalić wiedzę zdobytą na zajęciach metodą bezpośrednią Direct English oferujemy Państwu zestaw ćwiczeń (kompatybilnych z daną lekcją w podręczniku), które czekają na Was na platformie internetowej. Dzięki temu, możecie Państwo powtórzyć wiadomości w dogodnym dla Was czasie i miejscu zyskując ponad 100 h bezpłatnej nauki.
 • Jesteśmy przekonani że jedynie niewielka liczba osób pozwala na aktywne uczestnictwo w zajęciach oraz częste zabieranie głosu, co zwiększa efektywność nauki i pozwala na przełamywanie barier w mówieniu. W Times dbamy o to by uczestnicy kursu uczyli się w małych, maksymalnie 6- osobowych grupach optymalnie skoordynowanych pod względem poziomu zaawansowania oraz wieku słuchaczy.
 • W Times nie ma poczucia straconego czasu oraz niespełnionych obietnic! Zajęcia prowadzone są w energicznej atmosferze a tempo pracy jest intensywne przy jednoczesnym uwzględnieniu indywidualnych potrzeb słuchaczy.
 • Oferujemy Państwu możliwość skorzystania z bezpłatnych zajęć konsultacyjnych, podczas których możecie nadrobić zaległości w materiale spowodowane Waszą nieobecnością na zajęciach, skonsultować ćwiczenia bądź wypracowania dodatkowe.
 • Na tych z państwa, którzy pragną poszerzać swoje kompetencje językowe również poza zajęciami czeka nasza biblioteczka w której możecie wypożyczyć książki i czasopisma obcojęzyczne również podczas wakacji oraz ferii zimowych.
 • Współpracujemy wyłącznie z profesjonalistami! Nasza kadra lektorska to starannie dobrany zespół doskonale wykształconych fachowców z odpowiednim przygotowaniem i predyspozycjami do nauczania języków obcych dla których nauczanie języków to przyjemność, wyzwanie oraz pasja. To właśnie ich wiedza teoretyczna, specjalizacje oraz doświadczenie wyróżniają naszą Szkołę.